Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277758

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõte juhatuse assisteerimine
- Ettevõte dokumendihalduse korraldamine
- Ettevõte suurklientide tellimuste ja kirjavahetuse haldus
- Ettevõte ametialaste dokumentide ettevalmistamine ja vormistamine
- Koosolekute protokollimine
- Büroo tegevuse efektiivne korraldamine
- Aruandluse esitamine juhtkonnale

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- Vähemalt 3-aastast juhiabine/assistendina
- Kohusetundlikust,korrektsust
- Hea analüüsi- ja kiire töövõime
- Head eesti ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Sõbraliku kollektiivi
Arenguvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb Rootsi või Norra keele oskus.

Tööpakkumise number
#277758
Juhiabi