Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185160

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asjaajamise ja kontoritöö korraldamine ettevõttes
  • info liikumise ladus korraldamine
  • juhtkonna assisteerimine
  • dokumendihaldus ja arhiveerimine
  • koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine
  • sisemise- ja välise kommunikatsiooni koordineerimine (sh kodu- ja siselehe uuendamine)
  • väiksemad tõlketööd (eesti-inglise-eesti)
  • info liikumise-, dokumendihalduse- ja kommunikatsioonipõhimõtete väljatöötamine

Ootused kandidaadile

  • eriharidus antud valdkonnas ning assisteerimisalane töökogemus vähemalt 2 aastat
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • aktiivsus, tulemusele orienteeritus, stressitaluvus
  • korrektsus ja täpsus
  • oskus iseseisvalt tegutseda

  • tööd väljakujunenud traditsioonidega stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • rahvusvahelisi kontakte

Lisainfo

Tööaeg: 8:30-17:00

Tööpakkumise number
#185160
Juhiabi