Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58711

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannetest peamine on hambaravi kabineti töö korraldamine,klientidega suhtlemine,personalitööjälgimine ja korraldamine,dokumentatsiooni korrashoid ja jooksvate küsimuste lahendamine.Klientidega suhtlemine telefoni teel,arvete väljastamine ja arveldamine.Kommunikatsiooni korraldamine statistika ja aruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

peab olema aus
peab täitma oma tööülesandeid laitmatult ja kohusetundlikult
hea suhtleja
peab suutma teha kiireid otsuseid
omama huvi väljakutsetele ja teostusele

Ettevõte pakub

head eneseteostus võimalust
suhteliselt suurt otsustus vabadust
põhitöökohta
kuupalka

Tööpakkumise number
#58711
Juhiabi