Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118599

Tööpakkumise number

118599

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on: büroos meeldiva töökeskkonna hoidmine, sh. suhtlemine klientide ja kolleegidega; juhtimisarvestuse pidamine; telefonikõnedele vastamine; dokumentide arhiveerimine; IT abi kolleegidele (soovitavalt).

Nõudmised kandidaadile

Eeldame: kogemust juhiabina töötamisel, väga head eesti ja inglise keele oskust, standardprogrammide (word, excel) väga head tundmist, rõõmsameelsust ja initsiatiivikust.
Soovitavad on sügavamad IT alased teadmised.

Ramboll Eesti pakub professionaalse suhtumisega rahvusvahelist töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Ramboll Eesti AS kuulub Ramboll Gruppi. Ramboll Grupp on juhtiv konsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte põhjamaades, mille tegevuspiirkond ulatub üle maailma. Pakume oskusteavet infrastruktuuri, telekommunikatsiooni, ehituse, tervishoiu, tööstuse, nafta/gaasi, energia, keskkonna, infotehnoloogia ja juhtimise valdkonnas.