Tööpakkumise number

591919

Töö kirjeldus

Me otsime Sind- aktiivset, initsiatiivikat ja säravat isikust, kelle on suurepärased müügioskused, et aidata juhtida meie fantastilist Accessorize kauplust Viru kaubanduskeskuses.
Sinu peamiseks eesmärgiks on saavutada või ületada aastased müügieesmärgid läbi suurepärase klienditeeninduse, VM-i ja tegevusstandardite väljatöötamise ja edastamise kaudu. Toetada poe meeskonna tõhusat juhtimist ja uute töötajate koolitamist klienditeeninduses.

Nõudmised kandidaadile

• Suurepärase klienditeeninduse tagamine nii isiklikult kui meeskonna kaudu
• Kirglik ja positiivne ellusuhtumine
• Võime töötada koos meeskonnaga, motiveerida ja koolitada
• Head organiseerimis –ja planeerimisoskust
• Eelistatud ärijuhtimise haridus majanduse või õiguse alal, võib olla ka üliõpilane. Pakume paindlikku töögraafikut.
• Väga hea inglise keele oskus on eeliseks

• Konkurentsivõimelist töötasu ja väga motiveeriv boonussüsteemi
• Võimalus olla osa rahvusvaheliselt kogu maailmas tuntud ettevõttest
• Arenemis-ja õppimisvõimalust, saada moeeksperdiks
• Täiskohaga tööaega koos paindliku töögraafikuga
• Ettevõte pakub atraktiivseid töötajate allahindlusi.
• Meie ettevõte väärtustab õnnelikke inimesi ja sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2019
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2019
Soovin kandideerida

Juhiabi

PLUSCOM TRADE OÜ

Accessorize brand comes from UK and is very popular accessory fashion brand worldwide. Our very first Accessorize store was open in London, Convent Garden in year 1984, since after we are now selling Accessorize fashion products in 58 countries worldwide!
Accessorize - this is paradise of fashion accessories!

Avan ettevõtte profiili