Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57983

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhatuse esimehe assisteerimine igapäevatöös;
juhtimisalase dokumentatsiooni haldamine;
kirjade ja dokumentide koostamine;
kliendiga suhtlemine;
dokumentide vormistamise nõuete kontrollimine ja juhile allkirjastamiseks edastamine;
vajadusel kirjade koostamine ja vormistamine;
infoliikumise ja kommunikatsiooni korraldamine.

Ootused kandidaadile

erialane keskeri- või kõrgharidus;
eesti, inglise ja vene keele oskus;
vähemalt 1-aastane töökogemus sekretärina;
korrektsus, täpsus ja pingetaluvus;
hea arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb:

kõrgharidus;
energeetikaalased kogemused ja teadmised;
saksa keele oskus.

Ettevõte pakub

toredat kollektiivi;
huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga hiljemalt 15. veebruar 2006.

Tööpakkumise number
#57983
Juhiabi