Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69099

Tööpakkumise number

69099

Töö kirjeldus

• juhi assisteerimine
• aktiivne osalemine müügimeeskonna töös
• pakkumiste ja arvelduste koostamine ning lepingute sõlmimine
• kliendibaasi haldamine ja hoidmine ning uute klientide leidmine
• vastamine e-mailile ja faksile, ning suhtlemine klientidega ja välispartneritega
• telefoni teel saksa, inglise ja vene keeles.
• firma dokumendihaldus eesti keeles
• esitluste ja koolituste läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus, eelnev töökogemus sekretäri või assistendina ja hea suhtlemisoskus klientidega
• hea saksa, eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
• arvuti oskus (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
• dokumendihalduse põhialuste tundmine
• ausus ja kohusetundlikkus, abivalmidus ja distsiplineeritus
• hea kontsentreerumisvõime, organiseerimisoskus ja oskus töötada isesseisvalt
• esinduslik ja korrektne välimus
• valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

• ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
• enesetäiendamise ja karjääri tegemise võimalust
• huvitavat tööd
• juhtimiskogemuste omandamist
• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
• motiveerivat palka ja stabiilset sissetulekut
• paindliku graafikuga tööd
• regulaarset toote- ja müügikoolitust
• stabiilset töökohta
• tööd rahvusvahelises arenevas firmas
• töökoht kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2006
Brutopalk:
Alates 8400 EEK kuus

OÜ Capital Invest on firma mis tegeleb uue kaasaegne proekti arenemisega Eesti turul \\\"Clean Station\\\" kaubamärgi all koos väga tuntud saksa tehasega Alfred KÄRCHER Vertriebs-GmbH. Proekt koosneb täiesti uuest tehnoloogiast Eesti turul - auto pesuplatsid ja sellega seotud teenindus. Samuti teeme koostöö saksa firmaga PCM Cranes Deutschland, ostame ja müüme ehitusmasinad maailma ringi.