https://www.cvkeskus.ee/26798

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26798

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

juhtkonna töö assisteerimine
dokumentatsiooni vormistamine ja arhiveerimine
kontoritöö korraldamine
korrespondentsi vastuvõtt ja saatmine


Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus antud valdkonnas
hea inglise keele ja arvutikasutamise oskus
täpsus ja korrektsus
väga hea suhtleja


Ettevõte pakub

meeldivaid töötingimusi ja toredat kollektiivi
konkurentsivõimelist töötasu


Tööpakkumise number
#26798
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Juhiabi
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!