Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53864

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kontoritöö sujuvuse tagamine
personalialase dokumentatsiooni ettevalmistamine ja haldamine
juhatuse ja nõukogu assisteerimine
dokumendihalduse korraldamine
hoolitsemine ettevõtte külaliste vastuvõtu eest
suuline ja kirjalik tõlkimine (eesti-inglise-eesti)

Ootused kandidaadile

erialane kesk-eriharidus (sekretär-juhiabi) ja vähemalt 3-aastane töökogemus sekretärina
eelnev personalitöö kogemus
heal tasemel arvutioskus (MS Office)
väga hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus
ladus ja sõbralik suhtlemisstiil
tähelepanelikkus ümbritseva keskkonna vastu
efektiivne ajakasutamisoskus
iseseisvus ja initsiatiivikus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

head töökeskkonda
huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#53864
Juhiabi