Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736053

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tsiviilehituse osakonna juhi assisteerimine

  • dokumentatsiooni vormistamine, haldamine ja töötlemine

  • lepingute ettevalmistamine

  • aruannete koostamine

  • mahuarvutused

Ootused kandidaadile

  • Sul on või oled omandamas kõrgharidust
  • omad vähemalt aastast töökogemust assistendina
  • oled süsteemne, täpne ja hea meeskonnatöös
  • oled hea suhtleja ja läbirääkija
  • oled osav keelekasutaja eesti, vene ja inglise keeles
  • oled väga hea arvutikasutaja (MS Office programmid)
  • tunned AutoCAD-tarkvara

Kandideerimisel annab Sulle eelise

  • ehitusalane või tehniline kõrgharidus
  • eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega
  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti
  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#736053

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2021
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2021

LEONHARD WEISS OÜ on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem

Juhiabi