Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630387

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teie peamine ülesanne on kontoritöö korraldamine nii, et peadirektoril oleks aega oluliste strateegiliste ülesannete täitmiseks!

Tööülesannetest lähemalt:

- juhi tööaja korraldus

- juhi nimel kirjade kirjutamine

- sissetulevate kirjade töötlemine

- dokumentatsiooni koostamine riiklikeks konkurssideks

- kontorite koordineerimine Riias ja Peterburis

- partneritega sõlmitud lepingute korrigeerimine

- ürituste korraldamine ja esitluste koostamine

- dokumentide ja kirjade tõlkimine

Nõudmised kandidaadile

Et saaksite tõhusalt töötada, peate:

- oskama vene ja eesti keelt hindele 5+

- hästi rääkima inglise keelt

- olema VÄGA HEA kirjaoskusega inimene

Ettevõte pakub

Miks peaksite just meid valima?

- kuna pakume väga mitmekesist ja hästi tasustatud tööd

- kuna oleme stabiilne ja teenitult hea mainega ettevõte

- kuna hakkate tööle tõeliste spetsialistide meeskonnas

- kuna see on teie võimalus teha karjääri mainekas ettevõttes

- kuna meil on kesklinnas ilus moodne oma parklaga kontor

- kuna meie töötajad on meile kõige väärtuslikumad

Tööpakkumise number
#630387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

Kominsur on professionaalne litsentseeritud kindlustusmaakler, millel on 16-aastane ajalugu, teenitult hea maine, Venemaa ja Lääne-Euroopa usaldusväärsete ning suurimate kindlustusettevõtetega töötamise kogemus. Oleme spetsialiseerunud meretranspordi, kaubaveo, finantsriskide, terminalide ja sadamaoperaatorite kindlustamisele, samuti vara- ja vastutuskindlustusele ning muudele kindlustusliikidele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Juhiabi