Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545766

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma büroosse juhiabi, kelle tööülesanneteks on:

  • igapäevane büroohaldus(telefonile vastamine, dokumentide haldus jne.)
  • tellimuste vastuvõtmine ja arvete koostamine
  • laekumiste kontrollimine ja suhtlemine võlgnikega
  • suhtlus raamatupidaja ja müügipersonaliga
  • ostuarvete sisestamine ja haldus

Ootused kandidaadile

  • MS Office programmide kasutamisoskus, kasuks tuleb NOOM tarkvara tundmine
  • eelnev töökogemus sarnases valdkonnas
  • vähemalt keskharidus,kasuks tuleb haridus administreerivas valdkonnas
  • enesekindel, positiivse ellusuhtumisega, hea analüüsivõimega,lojaalne
  • eesti keel väga heal tasemel, inglise keel või vene keel heal tasemel, suureks plussiks läti keele oskus
  • kohusetundlik, tolerane, võimeline iseseisvalt töötama
  • meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • sõbralikku kollektiivi
  • stabiilset töökohta
  • tööaeg E-R 8-17

Tööpakkumise number
#545766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018

Glasur grupp OÜ spetsialiseerub autovärvide,eeltöömaterjalide ja autode kere- ja värvitöökodade seadmete jae- ja hulgimüügile Eestis.
Meie ettevõtte esindab parimaid Euroopa juhtivat autovärvi ja autoviimistlusmaterjalide tootjat Glasurit, Novol, Spectral, Cartec, 3M, Rupes, Norton ja paljud teised. Tänu meie ettevõtte toodete ja teenuste kõrgetele standardidele oleme saanud heakskiidu paljudelt eesti juhtivatelt Autoremondi firmadelt. See tõttu oleme saavutanud kiiret kasvu Äriklientide segmendis.

Vaata rohkem

Juhiabi