Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81489

Tööpakkumise number

81489

Töö kirjeldus

Direktori abi tööülesanded:
- instituudi asjaajamise korraldamine;
- õppejõudude töövõtulepingute ettevalmistamine, koormusarvestuse pidamine;
- instituudi eelarve ettevalmistamine ja kontrollimine;
- aineprogrammide kogumine ja õppetoolide juhatajatega kooskõlastamine;
- õppematerjali info kogumine ja kättesaadavuse kontrollimine;
- teabeliikumise korraldamine;
- instituudi kodulehekülje korrashoid ja täiendamine Internetis;
- muude instituudi töökorraldusest tulenevate ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaadi eeldusteks on:

  • kõrgharidus;
  • töökogemus assisteerimise valdkonnas;
  • hea inglise keele oskus;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • valmisolek meeskonnatööks;
  • kohusetundlikkus ja täpsus;
  • positiivne ellusuhtumine ja lai silmaring.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • eneseteostuse võimalust Eesti parimas eraülikoolis;
  • nooruslikku koostöövalmis kollektiivi;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • Lisainformatsioon telefonil 665 1318.

  • Sooviavaldus ja CV saata hiljemalt 17. oktoobriks 2006 CV Keskuse kaudu või postiga Lauteri 3, 10114 TALLINN, märksõna „KONKURSS”.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2006

EBS on vanim eraülikool Eestis, kus ärialast kõrgharidust on omandamas üle 1800 tudengi üle kogu maailma.
EBS-i Sotsiaalteaduste instituut võtab tööle direktori abi.