Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41072

Tööpakkumise number

41072

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia võtab tööle Kunstiteaduse Instituuti juhiabi,
kelle töö eesmärgiks on Kunstiteaduse Instituudi õppetöö ja asjaajamise korraldamine.
Tööülesanded on:
• õppetöö, kursuste, praktikate ja teiste ürituste tehniline korraldus
• üliõpilaste nõustamine
• kirjavahetus, koosolekute protokollimine, lepingute ja lähetuste vormistamine
• rahaliste kulutuste jälgimine, analüüs
• õppematerjalide ettevalmistamine
• kodulehekülje sisuline haldamine, informatsiooni edastamine
• kontroll õppetöö toimumise üle

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või lõpetamata kõrgharidus
• soovitavalt eelnev töökogemus juhiabi või sekretärina
• eesti keele oskus kõrgtasemel
• inglise keele oskus kesktasemel
• kontoritarkvara kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
• väga hea suhtlemisoskus, täpsus, korrektsus, algatusvõime, pingetaluvus, vastutustunne, sõbralikkus

Ettevõte pakub

Pakume vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus koos palgasooviga hiljemalt 28. veebruariks 2005.a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2005