Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363484

Tööpakkumise number

363484

Töö kirjeldus

• infoliikumise korraldamine (telefon, faks, e-mail, post, siseinfo jne);
• dokumentatsiooni ja kirjavahetuse haldamine;
• lepingute sisestamine süsteemi, lepingute haldamine
• ohutustehnikaalaste küsimustega tegelemine
• vajadusel logistiku asendamine –eksport, -import deklaratsioonide koostamine, kauba väljasaatmisdokumentide vormistamine, suhtlus transpordifirmadega jne
• koosolekute ettevalmistamine, külaliste vastuvõtmine ja teenindamine;
• kontori bürootarvetega varustamise korraldamine;
• meeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes;
• kontori üldise korrasoleku eest vastutamine.
• tööaja jälgimine süsteemis

Nõudmised kandidaadile

võõrkeelte oskus (eesti keel väga heal tasemel, inglise keel kõnes/kirjas heal tasemel, vene keel suhtlustasemel)
arvuti kasutamise oskus (MS Office);
kohusetunne, täpsus ning hea suhtlemisoskus
suudad toime tulla paljude paralleelselt täidetavate ülesannetega
oled hea suhtleja, sõbralik , esinduslik, vastutustundlik, usaldusväärne, täpne ja kiire seatud eesmärkide täitmisel
eelnev töökogemus ja/või vastav haridus on kandideerimisel eeliseks

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset ja pikajalist tööd
sõbralikus ja toetavas meeskonnas.
Võimalus ka enesearenguks.

Lisainfo

Palga tingimused läbiräägitavad.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
27. november 2014

Clyde Bergemann Eesti AS esindab ülemaailmset energeetikatööstuse seadmete ning katelde küttepindade puhastustehnoloogia tootmisgruppi Clyde Bergemann Power Group alates 90ndate teisest poolest. CBPG tegutseb ligi 50 riigis ja tegeleb kütteseadmete pinna- ja metallitöötluse valdkonnas.Ettevõtte kogu metallitöötlemisprotsess on sertifitseeritud rahvusvaheliste hindajate poolt ja vastavad aktsepteeritud ISO 9001-kvaliteedinõuetele jt. kehtestatud standarditele. CBPG on ülemaailmne liider tööstuslike kütte- ja reaktsioonipindade valdkonnas, samuti katelde küttekollete ja nende puhastusseadmete ja puhastustehnoloogia arenduse, tootmise ja turunduse alal.