Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144170

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhtkonna assisteerimine
  • tegelemine ettevõtte personalihaldusega
  • tegelemine töökaitse ja töötervishoiu küsimustega ettevõttes
  • tegelemine ISO 9001/2000 standardile vastava kvaliteedijuhtimissüsteemi haldamisega ja perioodilise auditeerimisega ettevõttes

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, või selle omandamine
  • arvuti kasutamise oskus
  • teadma dokumendiohje põhitõdesid

Ettevõte pakub

  • kaasaaegseid töötingimusi
  • koolitusi
  • sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#144170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

Catwees OÜ on 2000.a. asutatud ettevõte, mis tegeleb Tallinnas, Tartus ja Pärnus Honda sõidukite müügi ja hooldusega ning keretöödega. Catwees OÜ Tallinna keskus on uusim Honda keskus Eestis, milline avas uksed 2006.a. jaanuaris. 2006.a. tulemuste põhjal kuulutati Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja ning Eesti Tööandjate Keskliidu poolt ühistööna koostataval Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime edetabelis OÜ Catwees konkuretsivõimelisimaks jaekaubandusettevõtteks Eestis. Äripäeva koostataval sõidukite jaemüüjate TOP-s saavutas Catwees OÜ 2006.a. konsolideeritud majandustulemuste põhjal 1. koha.

Vaata rohkem

Juhiabi