Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288291

Tööpakkumise number

288291

Töö kirjeldus

- Juhatuse assisteerimine kõikide Bhairava OÜ ettevõtmiste juures
- Erinevate projektide juhtimine ja juhtimisel assisteerimine motiveeritult ja vastutustundlikult,
- Loominguliste ja ainulaadsete ideede väljapakkumine küsimuste lahendamisel ja projektide arendamisel,
- Bhairava keskuse ja Bhairava e-poe haldamine ja arendamine,
- Bhairava sündmuste ja kampaaniate planeerimine ja läbi viimine,
- Töö Facebooki, veeblilehtede ja teiste võrguvahenditega,
- Klienditeenindus

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus
- Sorav ja väga heal tasemel eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas (töökeel osaliselt inglise keel)
- Enesekindlus ja julgus
- Soov kanda vastutust ja tegutseda nutikalt
- Võime iseseisvalt ülesandeid täita, neid ette näha ja prioritiseerida

Kasuks tuleb:
- Venekeele oskus ja juhilubade olemasolu
- Valmidus töötada vajadusel hilisõhtutel ja nädalavahetustel
- Vähemalt paariaastase pühendumise soov

- Pakume tööd ainulaadse tegevusvalkonnaga kasvavas ettevõttes
- Rahalisi boonuseid tulemusliku töö eest juba katseajal
- Mitmekesisust pakkuvat tööd
- Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
- Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
- Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
- Võimalust kasvada juhiks ettevõtte sees

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Katseajal töötasu 550 EUR bruto. Boonuse võimalus ka juba katseajal!

Bhairava OÜ on kasvav ettevõte, mille peamiste tegevusvaldkondade hulka kuuluvad ühe Eesti suurima joogakooli juhtimine ja arendamine, Aasia tooteid müüva e-poe haldamine ja arendamine, vaimsete jooga- ja seiklusrännakute korraldamine Aasiasse ja mujale, ettevõtetele suunatud koolituste korraldamine ja palju muud. Bhairava on dünaamiline ja huvitav ettevõte, kus meeskond on lahe ja kokkuhoidev. Meil on käima lükkamisel erinevad ettevõtmised ja otsime oma meeskonda lisa.