Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28102

Tööpakkumise number

28102

Töö kirjeldus

töö sisuks on lisaks sekretäritööle, juhi tegevuse igakülgne toetamine, töö dokumentidega, informatsiooni liikumise tagamine, külaliste vastuvõttude ja nõupidamiste korraldamine, büroojuhi ülesannete täitmine ning vajadusel spetsialistide asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• vähemalt 5-aastane töökogemus assistendi, sekretäri või büroojuhina
• lisaks eesti keelele väga hea inglise keele valdamine ning • vene- ja prantsuse kõnekeele oskus
• MS Office arvutiprogrammide kasutamise kogemus

Ootame kandideerima korrektseid, stabiilseid, abivalmis, positiivse ellusuhtumisega ja lojaalseid inimesi.

Omalt poolt pakume stabiilset tööd, kaasaegset bürookeskkonda ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV , MOTIVATSIOONIKIRI koos PALGASOOVIGA konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
märgusõnaga:"JUHIABI"

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2004
Kuulutus sisestati:
10. märts 2004