Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139120

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telefonile vastamine, kõnede suunamine
  • Klientide ja külaliste vastuvõtmine
  • Saabuva ja väljuva kirjavahetuse koordineerimine
  • Ametialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
  • Juhi assisteerimine
  • Büroo- ja majapidamistarvete tellimine, broneeringud
  • Muud assisteerivad tööd

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja töökogemus
  • Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • Hea eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Inglise, soome ja vene keele valdamine suhlustasandil
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Meeldivat, professionaalset kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#139120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2008

AS Arhitektuuribüroo Kalle Rõõmus on asutatud aastal 1991 ja põhineb Eesti erakapitalil. Firma põhitegevus on arhitektuurne projekteerimine.

Vaata rohkem

Juhiabi