Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23773

Juhiabi-sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhtkonna assisteerimine, nõupidamiste ja koosolekute protokollimine
  • osalemine projektide planeerimisel, koostamisel ja vormistamisel
  • klientide ja ametiasutustega suhtlemine
asjaajamise korraldamine (dokumentide ülevaatus, kirjavahetus, toimikud, arhiveerimine)
  • firma- ja esindusürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus juhiabi või sekretärina
  • kõrg- või erihariduse olemasolu
  • projekti kirjutamise kogemus
  • arvutikasutaja oskused: Word, Excel, Power Point, internet
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • väga hea kirjalik ja suuline inglise keele oskus
  • soome ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • tööd huvitavate inimestega
  • võimalust rakendada oma ideid
  • suhtlust rahvusvaheliste organisatsioonidega
  • paindlikke töötingimusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • töökohta vanalinnas

Lisainfo

Ootame kandideerima sõbralikku, ausat ja usaldusväärset inimest. CV ja sooviavalduse võib edastada ka postiaadressil: Eesti Vähiliit, Nunne 2, 10133 Tallinn
Täiendav info tingimuste kohta: 641 7033

Tööpakkumise number
#23773