Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302652

Juhiabi-projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime oma ettevõttesse leida teotahtelist ja arenemishuvilist inimest, kes soovib anda oma ideed ja panuse kogu ettevõtte arengusse, saades vastu kuldaväärt rahvusvahelise töökogemuse ning tulemustele vastava hea töötasu.

Tööülesanneteks on:

  • rahvusvaheliste riigihangete läbitöötamine ja pakkumiste koostamine
  • rahvusvaheline allhankijate haldus

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • eesti ja inglise keele oskust
  • kohusetunnet, algatusvõimet ja kõrget kvaliteeti oma töös
  • autojuhilubade olemasolu

Kasuks tulevad:
  • pakkumiste ja projektide kirjutamiskogemus
  • täiendavate võõrkeelte oskus
  • rahvusvaheline kogemus

Ettevõte pakub

  • võimalust eneseteostuseks ja omaalgatuseks
  • stabiilseid ning töötajasõbralikke töötingimusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd erinevate Eesti ja välisturgude ettevõtetega
  • töötulemustele vastavat korralikku palka

Tööpakkumise number
#302652

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
23. märts 2013

Toci OÜ on metallitööde ja metalli laserlõikusega tegelev ettevõte. Igakuiselt valmistatame Eesti ja Skandinaavia turule üle 100 tonni erinevaid metalltooteid. Meie suurimaks kliendiks on Norra Kuningriigi valitsusasutused, kellega koostöö pakub meie töötajatele suurt väljakutset ja rahvusvahelist karjäärivõimalust.

Meie põhitegevuste hulka kuuluvad:

  • Tellimuste alusel valmistatavad metalltooted
  • Laserlõikuse teenustööd teistele ettevõtetele.

    Metalltoodete tootmises on igapäevaseks tööks erinevate merenavigatsioonielementide, tuulegeneraatorite, metsatöömasinate, tööstusseadmete, traktorite, konteinerite, ehituskonstruktsioonide ja teiste metalldetailide valmistamine.

    Vaata rohkem