Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70814

Juhiabi-personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatuse asjaajamisalane teenindamine
  • Dokumentide (ametikirjad, juriidiline dokumentatsioon jne) koostamine ja kontrollimine ning dokumendihaldus
  • Personalialase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
  • Uute töötajate värbamine
  • Infoliikumise korraldamine ettevõttes
  • Külaliste vastuvõtmine ning bürootöö sujuvuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • Omad kutse- või kõrgharidust ja töökogemust juriidilises, personalitöö või asjaajamise valdkonnas
  • Sul on väga hea kogemus erinevate ärikirjade ja dokumentide koostamisel
  • Valdad eesti ja vene keelt nii kõnes kui kirjas väga heal tasemel ning inglise keelt suhtlustasemel
  • Oled kogenud arvutikasutaja (Word, Excel, PowerPoint)
  • Oled väga hea kandidaat, kui Sind iseloomustavad väga hea suhtlemisoskus, esinduslikkus, pingetaluvus, lai silmaring ning koostöövalmidus

  • Mitmekülgset ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd professionaalses meeskonnas
  • Motiveerivat töötasu
  • Täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#70814