Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143290

Juhiabi-personalijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte dokumendihalduse korraldamine
- üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine
- personalitöö (töölepingute koostamine,tööraamatute täitmine, kogu personalidokumentatsiooni haldamine, tööajaarvestuse pidamine)
- külaliste vastuvõtmine
- majanduskaupade ja kontoritarvete tellimine
- ürituste korraldamine
- erinevata jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- head suhtlemisoskust, organiseerimisvõimet ning vastutustundlikust
- head arvutioskust ja bürootehnika tundmist
- heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi
- enesearendamise võimalust
- vaheldusrikast tööd
- sõbraliku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb:
- assisteeriva töö kogemus
- isikliku auto olemasolu

Tööpakkumise number
#143290

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
5. märts 2008

CVKeskus.ee klient

On kaasaegne tootmisettevõte Harjumaal Viimsi vallas.

Vaata rohkem