Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802478

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevane asjaajamine, ettevõte juhi assisteerimine

  • Dokumendi halduse eest vastutamine

  • Infoliikumise ja kontoritöö sujuva toimimise haldamine

  • Andmesisestus, kauba saatedokumentide vormistus

  • E-poe klientide haldamine ja teenindus

  • Muude jooksvate ülesannete lahendamine

  • Ürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus või eriharidus

  • Teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest

  • Suurepärane organiseerimis- ja suhtlusoskus

  • Väga hea eesti- ja inglise keele oskus.

  • Saksa keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

  • Korrektsus, täpsus, initsiatiivikus, positiivsus

Sellel väljakutseid pakkuval töökohal avaneb sul võimalus osaleda Riverbank'i eduloos, kus ettevõte plaanib lähiaastatel mitmekordset kasvu. Töö on huvitav ja vaheldusrikas ning võimalus on saada vägagi motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral, palun pöörduda: personal(at)riverbank.ee või 5099151

Tööpakkumise number
#802478
Juhiabi