Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642397

Juhiabi-müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. märts 2020
Kuulutus aegub:30. märts 2020

Töö kirjeldus

  • veebipoe ja kaupluste haldamine
  • kodulehele andmete sisestamine ja andmete õigsuse kuvamise tagamine
  • lao- ja veebisüsteemi pidev omavaheline ajakohastamine
  • ettevõtte laosüsteemi ja kliendiregistrisse andmete sisestamine, täiendamine ja ajakohastamine jooksvalt, arvestades kõiki selleks ettenähtud karakteristikuid
  • asjaajamise ja infoliikumise korraldamine (telefon, e-post, tavapost, siseinfo)
  • bürootöö juhtimine ja juhtide assisteerimine ja vajadusel personali asendamine
  • kauba ja inventari tellimine
  • kirjavahetuse ja dokumendihalduse korraldamine, süstematiseerimine ja arhiveerimine
  • jooksvate küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • väga hea suhtlus- ja eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • hea pingetaluvus ja paindlikkus
  • täpsus aususja korrektsus
  • positiivne ellusuhtumine
  • sekretär-asjaajaja väljaõpe ja/või eelnev töökogemus assistendina ning B-kategooria juhilubade olemasolu on eeliseks

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd professionaalsete brändidega
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • nooruslikku ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#642397

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2020
Kuulutus sisestati:
1. märts 2020

Gemer Grupp OÜ esindab Rotermanni kvartalis ja kesklinnas Magdaleena tänaval tegutsevaid esinduskauplusi ja internetimüüki Kehapood kaubamärgi all. Oleme enamuse kaubamärkide maaletoojad Eestis.

Oleme võitnud hulganisti iluauhindu suurimatelt meediaväljaannetelt ja iluprofessionaalidelt.

Pakume kvaliteetseid, professionaalseid ja kiidetud tootevalikut. Igapäevaselt teeme tööd selle nimel, et tagada kiire kohaletoimetamine, uuenevat tootevalikut ja abivalmis klienditeenindust.

Vaata rohkem