Värsked tööpakkumised

Juhiabi-müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365529

Tööpakkumise number

365529

Töö kirjeldus

- juhi abistamine ja esindamine erinevate ettevõtete juhtimises ja töö korraldamises
- projektide juhtimise assisteerimine, abistamine, neis oma ülesannetega tegelemine
- igapäevaste aruannete koostamine
- projektide kontroll ning järelvalve
- juriidilised asjaajamised
- läbirääkimised partneritega
- erinevad arvutitööd, nii rutiinsed kui loomingulised
- turu-uuringud (Euroopa), erinevate andmete hankimine ja analüüs
- projektide esitlemine, müügitöö ning dealmaking
- tiimitöö organiseerimine ja selles osalemine ning järelvalve

Nõudmised kandidaadile

Sa
- oled haritud, enesekindel, esinduslik ja iseseisev
- oled administreerimise, assisteerimise või juhiabi kogemusega, suudad alati kui vaja juhti asendada
- valdad hästi eesti, vene ja inglise keeli, nii kõnes kui kirjas
- tunned müügitööd ja turundust
- talud stressi ja pinget
- oled suurepärase arvutioskusega, Mac'i valdamine tuleb kasuks, kuid sel juhul peaks tundma ka Windowsi keskkonda, ja vastupidi.
- tunned hästi põhilisi office tarkvarasid, eriti hea oled sa Exceli'ga, oskad kasutada funktsioone ja vormistada oma vastavad tööd eeskujulikult
- tunned piisavalt heal tasemel kujundamist, suudad luua tasemel esitlusi, nii kujunduslikult kui tekstiliselt
- oled aktiivne, kiire reaktsiooniga ja leiad alati lahendused
- oled alati kõigest hästi informeeritud - tead kõigest kõike ning suudad alati üles leida mis vaja, kasvõi maa alt
- kasutad nutitelefoni, tunned ennast hästi interneti otsingusüsteemides, sotsiaalmeedias
- suudad mitut asja korraga ajada
- oled ülimalt korrektne, usaldusväärne, pühendunud, oled korraarmastaja
- vastad alati emailidele ja helistad tagasi
- oled valmis käima komandeeringutes, lähima aasta jooksul põhiliselt Lätis, Leedus, Valgevenes, Venemaal, Skandinaavias
- juhid autot ja sul on selle kasutamise võimalus
- oled valmis pühenduma vähemalt 3-ks aastaks
- oled vähemalt 25 aastat vana

CV peaksid saatma koos pildi ja saatekirjaga ning lisada võiksid ka palgasoovi.

Ettevõte pakub

- selle töö jaoks kontorit pole vaja!
Töötada saab kodus, külas, kohvikus ja kui vaja siis aegajalt ka kontoris, kui tegemist on kohtumiste või muude ühiste istumistega
- oled vaid ühe kindla inimese abiline
Pakume
- head tasu, lisaks boonuseid õnnestumistelt
- erinevaid koolitusi
- põnevat ja mitmekülgset tegevust

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2014

Ettevõte tegeleb põhiliselt juhtimisteenuse osutamisega oma tütar- või partnerettevõetetele, valdkonnad on erinevad, kuid enamjaolt seotud meelelahutusega.
Oleme üle 20 aasta tegelnud meelelahutuse, muusika ja ürituste korraldamise ning toitlustuse valdkonnas. Oleme olnud edukad, muidugi on ka ebaõnnestumisi, kuid omame tegutsemiskogemust kogu Euroopas, partnereid kogu maailmas ja äärmiselt põnevat ajalugu.