https://www.cvkeskus.ee/163465

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Juhiabi-konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163465

Tööpakkumise number

163465

Töö kirjeldus

Töö sisuks on osaajaline juhiabi-sekretäritöö ja lisaks sellele konstruktoritöö, mis hõlmab masinaehituslike jooniste vormistamist AutoCAD programmiga. Seega on tegu sisuliselt kahe samaaegse töökohaga, kuna sekretäritööd on eeldatavasti 2 -3 tundi päevas. Ülejäänud osa tööajast oleks masinaehituslik projekteerimine peakonstruktori juhendamisel.

Juhiabi töö hõlmab muu hulgas: telefonikõnedele vastamist (vähesel määral); klientidega suhtlemist; hinnapakkumiste, lepingute ja kirjade koostamist; töötajate tööaja arvestuse pidamist, müügiarvete tegemist, raamatupidajaga suhtlemist, projekteerimistööde ajakava koostamist, aeg-ajalt vajalike kaupade ja teenuste tellimist (reklaamid lehte, kontoritarbed jne). Töö võib olla esialgu osaajaline.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame TTÜ või Tehnikakõrgkooli masinaehitusliku suunaga kõrgharidust (tootearendus, tootmistehnika või midagi sarnast), head arvuti kasutamise oskust (eelkõige MS word, excel, e-mail), kohusetundlikkust, suhtlemisoskust, dokumentide ja kirjade vormistamise oskust, head eesti keele grammatika tundmist.
Samuti on vajalik inglise keele oskus kõnes ja kirjas, soome keele oskus vähemalt suhtlemistasandil. Kasuks tuleb ka vene keele oskus.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd nooruslikus meeskonnas, kasvavas masinate ja projektide müügiga tegelevas ettevõttes, konkurentsivõimelist palka vastavalt oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut.

Töökoht on Tallinnas, Männikul, AS Silbet Metall hoones, värskelt remonditud ruumides.Lisainfo

CV-le palume kindlasti lisada ka palgasoov (bruto).


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
3. september 2008
Brutopalk:
Alates 11000 kuni 15000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
täistööaja korral

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) väljatöötamise ja müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas AS, Silbet Metall AS). Auto-lumesahkade osas oleme Eestis turuliidrid. Hetkel on firmas 11 töötajat.