Värsked tööpakkumised

Juhiabi-klienditeenindusassistent (Kuressaare)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85682

Tööpakkumise number

85682

Töö kirjeldus

peamised tööülesanded on

  • juhtkonna assisteerimine
  • kohtumiste, ürituste, koosolekute ettevalmistamine ja koordineerimine
  • dokumentide vormistamine ja haldamine
  • infoliikumise koordineerimine
  • telefonikõnedele vastamine
  • müügiarvete ja müügiraportite ettevalmistamine
  • firmaürituste korraldamine
  • klienditeenindus ja kliendibaasi haldamine

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • vähemalt üheaastane töökogemus juhiabi või assistendina
  • arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • täpsus ja korrektsus
  • algatus- ja otsustusvõime
  • hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb
  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd ja firmasiseseid arenguvõimalusi
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • treenimisvõimalusi ja ametikohast koolitust
  • väljakutset pakkuvaid tööülesandeid
  • töötulemustele vastavat töötasu

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
16. november 2006

Securitas Eesti AS on maailma suurima turvafirma esindus, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.
Securitas Eesti AS tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine ning mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.
Lisaks Tallinnale oleme esindatud ja pakume oma klientidele kvaliteetset turvateenust Pärnus, Tartus, Sauel, Viljandis, Kuressaares, Rakveres, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.
Meie põhiväärtusteks on AUSUS, VALVSUS ja ABIVALMIDUS ning oma töötajates hindame positiivset ellusuhtumist, teenindusvalmidust ja eeldusi sõbralikuks meeskonnatööks.