Värsked tööpakkumised

Juhiabi-juhatuse assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99244

Tööpakkumise number

99244

Töö kirjeldus

Juhatuse liikmete assisteerimine. AS-i Prike juhatusse kuulub 5 inimest.
Koosolekute organiseerimine ja protokollimine.
Reisikorraldus- hotellide broneerimine, piletite tellimine jne.
Informatsiooni ja tegevuse kordineerimine nii Eesti kui ka Baltikumi tasandil.
Suhtlemine suurfirmadega üle maailma.

Nõudmised kandidaadile

  • Soovitavalt kõrgharidus
  • Väga hea inglise keele oskus
  • Vene keel suhtlemistasandil
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Ausus
  • Korrektsus
  • Pingetaluvus
  • Süsteemsus
  • Initsiatiivikus
  • Arvutikasutamise oskus- Powerpoint, MS Outlook, MS Word, MS Excel, Internet jt.

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände turundavas firmas, konkurentsivõimelist tasu ja meeldivat meeskonda. Töökoht asub uues ja moodsas büroos.
Toetame igakuiselt töötajate sportimist ja ettevõttel on loodud töötajate individuaalne motivatsiooniprogramm.

Lisainfo

Alates 26. märts asub AS Prike Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

AS Prike on kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid nagu Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Hetkel töötab ettevõttes 65 inimest.