Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138448

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustuste hulka kuulub tegevdirektori assisteerimine, jooksvad sekretäritööd,müügijuhtidele ja tegevjuhile graafikute koostamine,ettevõttesse tuleva ja väljuva info tõlkimine saksa keelest eesti keelde ja vastupidi, firma ühisürituste korraldamine.

Ootused kandidaadile

Töötajalt eeldame korrektsust,väga head suhtlemisoskust ning sobivust meeskonnatööks. Vajalik on riigikeele oskus kõrgtasemel , vähemal määral saksa -ja vene keele oskus. Kasuks tuleb inglise- ja soome keele oskus suhtlustasemel ning eelnev töökogemus juhiabina.

Huvitavat ja vastutusrikast tööd , stabiilsust ja kindlustunnet Saksa kapitalil põhinevas firmas.
Meeldivat noort kollektiivi,kaasaegset töökeskkonda ning korralikku ja motiveerivat tasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tallinn -Tartu mnt äärtes, Tallinna piirist 5 km., Assakul. Tööaeg 08.00-17.00.E-R

Tööpakkumise number
#138448

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

Würth AS on oma ala juhtiv tööriistade, auto- ja kinnitusvahendite hulgimüüja. Ettevõte kuulub Saksa kontserni ja on esindatud enam kui 80-nes riigis. Hetkel töötab Eestis 150 töötajat

Vaata rohkem

Juhiabi