Värsked tööpakkumised

Juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28236

Tööpakkumise number

28236

Töö kirjeldus

• tagab nõuetekohase asjaajamise ja personaliarvestuse
• toetab igakülgselt juhi tegevust

Nõudmised kandidaadile

• väga hea suhtlemis - ja koostööoskus
• töökogemus asjaajamis - või personaliarvestuse valdkonnast
• väga hea arvuti tundmine - Excel, Word

Lisaks mitmekülgsele tööle pakume mõnusaid kolleege, head töökeskkonda, kaunist ümbrust ja mugavat ning tihedat väikebussiühendust pealinnaga

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
15. märts 2004

Asume Saku vallas Kurtna külas, mis paikneb Tallinnast ligi 20 km kaugusel. Lasteaed - algkooli kolmes lasteaiarühmas käib 56 last ja I - VI klassini õpib 73 õpilast, töötajaid 26. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad - Kurtna, Tagadi, Kiisa ja Roobuka. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks. Uus kaasaegne 9 - klassiline koolimaja ehitatakse lähiaastatel Kiisale.