https://www.cvkeskus.ee/28236

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28236

Juhiabi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tagab nõuetekohase asjaajamise ja personaliarvestuse
  • toetab igakülgselt juhi tegevust


Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis - ja koostööoskus
  • töökogemus asjaajamis - või personaliarvestuse valdkonnast
  • väga hea arvuti tundmine - Excel, Word


Ettevõte pakub

Lisaks mitmekülgsele tööle pakume mõnusaid kolleege, head töökeskkonda, kaunist ümbrust ja mugavat ning tihedat väikebussiühendust pealinnaga


Tööpakkumise number
#28236
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Juhiabi
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!