Värsked tööpakkumised

Juhiabi-büroojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148362

Tööpakkumise number

148362

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tartumaal, Ülenurme Tööstuspargis, Tööstuse tee 10, vastvalmivasse peakontorisse
juhiabi-büroojuhi töökohal, mille tööülesanneteks on: juhatuse ja müügiosakonna assisteerimine,
dokumendihalduse korraldamine(ametikirjad, lepingud,arhiveerimine jms.),
telefonidele vastamine ja kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine, büroo igapäevase asjaajamise korraldamine, külaliste ja klientide vastuvõtmine ja edastamine, osalemine nõupidamistel ja muude ürituste ettevalmistamisel, vastutamine kontori- ja majapidamistarvete olemasolu ning büroo korrashoiu eest.

Nõudmised kandidaadile

Töökogemus juhiabina, assistendina või vastav haridus või ettevalmistus, väga hea suhtlemis-, organiseerimis-,jameeskonnaqtöö oskus, ausus, lojaalsus, kohusetundlikkus, korrektsus ja hea pingetaluvus, eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil,
arvutioskused tööks vajalikul tasemel, B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub kaasaegset töökekkonda ja töövahendeid, tööd areneva ettevõtte nooruslikus meeskonnas, konkurentsivõimelist töötasu, võimalusi ennast täiendada, arendada.

Lisainfo

Ettevõttes on ca 40 töötajat.Kandidaatide CV-d või elulookirjeldusi ootame 15.05.2008.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 13000 EEK kuus

Pikaajalise tootearendustegevusega AS Felistra märksõnadeks on alimiiniumprofiilidest lükanduksed, vaheseinad, talveaiad, rõdupiirded, garderoobisüsteemid, klaasuksed jne.