Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312829

Juhiabi - assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firma dokumentatsiooni haldamine;
Dokumentide vormistamine ja töötlus;
Juhi abistamine erinevates jooksvates küsimustes;
Efektiivne info liikumise korraldamine (telefonikõned, e-mailid, post);
Nõuetekohase asjaajamise tagamine;
Raamatupidamise algdokumentide haldamine;
Muud jooksvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus antud valdkonnas tuleb kasuks;
Väga hea eesti keele oskus ning inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
Korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus;
Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
Hea arvutikastusoskus (Excel, Word, PPT)
Oskus oma tööd ja aega efektiivselt planeerida;
Algatusvõime ja iseseisvus;
Koostöövõime;
Esinduslikku;
B- kategooria juhilubade omanik.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja pikaajalist tööd;
Võimalust saada osa firma arengust;
Meeldivat töökeskkonda ning toredat ja nooruslikku meeskonda;
Tööpanusele ja oskustele vastavat töötasu;
Huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

CV-sse lisada palga soov.
Kasuks tuleb oma transpordi olemasolu.

Tööpakkumise number
#312829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. august 2013
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2013

Repston OÜ on kliendi tellimuste kiire ja kvaliteetse täitmise põhimõttel tegutsev metallitöötlemisettevõte, mis toodab väga erinevaid metallist tooteid vastavalt nõudlusele. Ettevõtete on asutatud 2003. aastal kergmetallist erikonstruktsioonide tootmiseks ja koostamiseks kohalikule ja eksportturgudele. Meie tööd iseloomustab kõrge kvaliteet ja kiired tähtajad. Personalile esitame kõrgeid nõudmisi, seepärast töötavad meie meeskonnas ainult kvalifitseeritud spetsialistid.

Vaata rohkem