Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321369

Juhiabi-asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhatuse ja meeskonna assisteerimine kõikide HeatConsult OÜ ettevõtmiste juures
  • Ettevõtte jooksvate probleemide lahendamine
  • Ettevõtte dokumendihaldus
  • Ettevõtte finantsaruannete koostamine
  • ISO juhtimissüsteemi jälgimine, kontrollimine ning täiendamine
  • Projektide jooniste vormistamine/koostamine

Ootused kandidaadile

  • Väga heal tasemel eesti ja vene keel nii kõnes kui kirjas
  • Enesekindlus, julgus ja avatus klientide ja meeskonnaga suhtlemisel
  • Soov kanda vastutust ja tegutseda nutikalt
  • Võime iseseisvalt ülesandeid täita, neid ette näha ja prioritiseerida
  • Hea arvutioskus
  • B-kategooria juhiluba
  • Töökogemus assisteerimises, arvutiga töötamises ja klientidega suhtlemises
  • AutoCADi algoskused või oskuste omandamise valmisolek

Kasuks tuleb
  • Kõrgharidus või kutsekooli haridus
  • Heal tasemel inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Pakume tööd edukalt kasvavas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
  • Mitmekesisust pakkuvat tööd
  • Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
  • Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
  • Arenguvõimalusi ettevõte sees

Lisainfo

  • Palume saata CV koos fotoga ning motivatsioonikirjaga

Tööpakkumise number
#321369

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
29. september 2013

HeatConsult OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on soojus- ja gaasivarustuse projekteerimine, küte-, ventilatsiooni- ja jahutuse süsteemide projektide koostamine. HeatConsult OÜ insneride poolt on koostatud suuremahulised kaugkütte- ja gaasivõrkude rekonstrueerimise/arendamise projektid. HeatConsult OÜ-s on noor ja energiline kollektiiv, mis on võtnud sihiks saada Eesti parimaks insener-konsultatsiooni firmaks soojusenergeetika valdkonnas. Ettevõte kavatseb laieneda ka välismaa turgudele, eelkõige Venemaale ning Skandinaavia riikidesse.

Vaata rohkem