Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514355

Juhi- ja Raamatupidaja abi

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled hea suhtleja, positiivne ja oskad teha mitu tööd korraga; andmete sisestamine ja töötlemine, e-kirjade koostamine ja kirjadele vastamine, juhi abistamine igapäeva töös, jooksvate ülesannete lahendamine, info liikumise korraldamine ja personali vahel.

Ootused kandidaadile

Töökogemus samal ametialal vähemalt 2 aastat.
Vähemalt kutsekeskharidus keskkooli baasil raamatupidamise alal.
Kasuks tuleb töökogemus raamatupidajana.
Eesti keele oskus.
Vene keele oskus - vene keel on oluline juhtkonnaga suhtlemisel igapäevaselt.
Arvuti kasutamise oskus. Kasuks tuleb Eeva raamatupidamis programmi tundmine.

Rahvusvahelist ja sõbraliku kollektiivi, põnevaid väljakutseid, arenemisvõimalust, mitmekülgset tööd, stabiilset töötasu.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda tel. 3243232

Tööpakkumise number
#514355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Oleme väike aga tubli naturaalseid puuvilja-marjaveine tootev tehas Lääne-Virumaal, asume Vinni vallas Viru-jaagupi lähedal.

Vaata rohkem