Värsked tööpakkumised

Juhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112909

Tööpakkumise number

112909

Töö kirjeldus

• ameti juhataja assisteerimine;
• kodanike registreerimine ameti juhataja vastuvõtule;
• kodanike esmane teenindamine ja töövaldkonnaga seotud informatsiooni vahendamine;
• üldosakonna infotelefonile vastamine;
• faksiga ja elektronpostiga saabunud ja väljasaadetavate dokumentide ja teadete edastamine;
• ameti allasutuste sissetulekute- ning väljamineku- ja muude kulude algdokumentide vastuvõtt ja edasi suunamine.

Nõudmised kandidaadile

• erialane haridus;
• eelnev praktilise töö kogemus;
• hea pingetaluvust ja suhtlemisoskus;
• hea vene - ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas;
• hea arvuti kasutamise oskust (Outlook Express, MS Office programmid);
• orienteerumist teenindamisele, korrektsust, täpsust ning kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb dokumendihaldusprogrammi Positipoiss kasutamisoskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
9. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2007