Värsked tööpakkumised

Juhatuse sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186991

Tööpakkumise number

186991

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda abivalmit ja keskkonnast lugu pidavat

JUHATUSE SEKRETÄRI

Juhatuse sekretäri põhiülesanne on organisatsiooni ja juhatuse asjaajamise (dokumendihaldus) ning infoliikumise korraldamine.
Täpsemad tööülesanded:

• organiseerib juhtkonna (nõukogu, juhatus, üksuste juhid) koosolekuid, kohtumisi ja üritusi;
• protokollib juhtkonna koosolekuid;
• koostab ja vormistab juhtkonna dokumente;
• vahendab juhtkonnalt saadud informatsiooni;
• haldab (avab, hoiab ja arhiveerib) juhatuse ja nõukogu toimikuid;
• osaleb asutuse asjaajamist ja arhiivindust korraldavate dokumentide välja töötamises;
• osaleb asutuse asjaajamise arendustöödes, sh elektroonilise dokumendihalduse arendamises;
• organiseerib asjaajamise ja arhiivindusega seotud koolitusi;
• nõustab ja koolitab töötajaid asjaajamise ja arhiivinduse teemadel.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

• kesk- või erialast kutsekeskharidust;
• keskhariduse korral eeldame kandidaadilt vähemalt 4-aastast töökogemust juhiabi, sekretäri või assistendi ametikohal ning kogemust dokumendihalduse valdkonnas;
• asjaajamise standardite tundmist ja kogemust nende rakendamisel;
• väga head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust;
• inglise- ja vene keele oskust suhtlustasandil;
• otsustus- ja vastutusvõimet, kohusetundlikkust, korrektsust, algatus- ja üldistamisvõimet, pinge- ja rutiinitaluvust.

Kandidaat peab olema positiivse ellusuhtumisega, abivalmis ja hea suhtleja pakkudes tuge ka teiste osakondade töötajatele ja sekretäridele.

Eelistame kandidaate, kellel on teadmised ja kogemused valitsusasutuste või riigiasutuste asjaajamisest (dokumendihaldusest) ja arhiivindusest.

Pakume tulevasele töötajale võimalust osaleda Eesti keskkonna ja loodushoiu parendamises, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täiendkoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume saata CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 26. novembrini 2009. a läbi CV Keskuse. Lisainfo telefonil: 627 4172.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on sihtasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja Euroopa Liidu toetusi ning laene keskkonnaprojektide elluviimiseks.