Värsked tööpakkumised

Juhatuse liige - tootmisjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174676

Tööpakkumise number

174676

Töö kirjeldus

• juhatuse töös osalemine ja vajadusel firma tegevuse juhtimine
• tootmistegevuse (soojatootmine, ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniteenus, elektrienergia müük) planeerimine, analüüsimine, arendamine ja juhtimine
• valdkonna hinnapakkumiste koostamise korraldamine
• ÜVK ja soojavarustuse rajatiste renoveerimise projektides osalemine tellija esindajana
• valdkonna tööd puudutavate tegevuslubade taotlemise korraldamine
• tootmisinfo ettevalmistamine juhatuse tegevuseks
• osalemine eelarve koostamise protsessis
• suhtlemine tootmistegevuse üle kontrolli teostavate organisatsioonidega

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus ÜVK või soojusenergeetika valdkonnas
• juhtimiskogemus
• hea eesti keele ja vähemalt ühe võõrkeele oskus
• esinemisjulgus ja läbirääkimisoskused
• arvutioskus ja valdkonnas kasutatava tarkvara kasutamise oskus
• B-kategooria autojuhiluba
• valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas firmas
• konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
• kaasaegset töökeskkonda
• erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus analoogses töövaldkonnas
• ettevõtte tegevusvaldkonna tundmine

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
23. märts 2009
Kuulutus sisestati:
2. märts 2009

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse, soojatootmise, ühisveevärgi- ja kanalisatsiooniteenuse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 40 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald. AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elukondlike teenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks. Firma üheks suurimaks eesmärgiks lähiajal on kasusaajana osalemine Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist finantseeritavas Saku aleviku ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni renoveerimise projektis.
Uuelt kolleegilt ootame ennekõike professionaalsust, töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.