Juhatuse liige
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519975

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised valdkonnad on:

  • tööstusparkide infrastruktuuri rajamise korraldamine
  • tööstusparkide kinnisvara, ehitiste ja rajatiste haldamine
  • tööstusparkide kinnistute võõrandamine
  • parklate, parkimismajade ja äripindade majandamine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • kõrgharidus
  • organisatsiooni juhtimise kogemus
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimiste oskus ning analüüsivõime
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise ja vene keele hea oskus

Lisainfo

Valikul eelistame otsusekindlaid, koostöötahtelisi ja tulemustele orienteeritud kandidaate.
Kandidaatidel palume saata motiveeritud avaldus ja elulookirjeldus märgusõnaga „Juhatuse liige".
helena.pukk(at)tallinnlv.ee

Tööpakkumise number
#519975

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. märts 2018
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2018

Aktsiaselts Tallinna Tööstuspargid on 2004. aastal asutatud Tallinna linnale kuuluv aktsiaselts, mille põhitegevuseks on tööstusparkide arendamine Tallinnas.
Aktsiaseltsi nõukogu kuulutab välja avaliku konkursi JUHATUSE LIIKME ametikohale.
Juhatuse liige esindab ja juhib aktsiaseltsi vastavalt ametilepingule. Juhatuse liige tegeleb aktsiaseltsi operatiivse ja strateegilise juhtimisega, kandes vastutust põhikirjaga pandud ülesannete täitmise eest

Vaata rohkem