Värsked tööpakkumised

Juhatuse liige

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173267

Tööpakkumise number

173267

Töö kirjeldus

Eesmärgiga tugevdada sihtasutuse arengut kuulutab KIK nõukogu välja konkursi
JUHATUSE LIIKMETE
ametisse määramiseks

Juhatuse liikmete põhikohustused ja vastutusvaldkonnad on seotud Euroopa Liidu struktuurfondide rakendusüksuse ja KIKile keskkonnatasude seaduse alusel antud ülesannete täitmisega. Juhatuse liikmed määratakse ametisse kolmeks aastaks.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame kõrgharidust (soovitavalt keskkonna-, majandus- või finantserialal), kogemust organisatsiooni juhtimisel (vähemalt 3 aastat), oskust suhelda võõrkeeltes (eesti, vene ja inglise keeles), kokkupuuteid või töökogemusi keskkonnavaldkonnas ja Euroopa Liidu abi vahendamisel. Lisaks on edukaks kandideerimiseks vajalik positiivne ellusuhtumine, suurepärane läbirääkimis- ja suhtlemisoskus, kontseptuaalne ja tulemuslik mõtlemine, ausus, uuendusmeelsus, nii protsessile kui inimsuhetele orienteeritud juhtimisoskus.

Pakume omalt poolt eneseteostusvõimalust mitmeliikmelises juhatuses ja arenevas ning muutuvas organisatsioonis, võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat meeskonda, meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Palume esitada ja saata CV, motivatsiooni- ja soovituskirjad, kuhu lisada juurde haridust tõendavate dokumentide koopiad, hiljemalt 17.02.2009. a Keskkonnainvesteeringute Keskuse aadressile: Narva mnt 7a, 10117, Tallinn märgusõnaga “Juhatus”. Lisainfo telefonil: 6274 172.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2009

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja Euroopa Liidu struktuurifondide (ÜF, ERF, ESF) toetusi ning laenuvahendeid keskkonnaprojektide elluviimiseks.