Värsked tööpakkumised

Juhatuse liige

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186889

Tööpakkumise number

186889

Töö kirjeldus

töövaldkonnaks on ettevõtte müügitegevuse juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• väga hea müügivaldkonna tundmine ning vastav töökogemus
• ametikohal töötamiseks eeldusi andev haridus

Kandideerimiseks tuleb esitada:

• CV, sh soovitajad
• avaldus, kuhu on märgitud ametikohale asumise tingimused (palgasoov, lisatingimused jne)
• nägemus AS Eesti Post müügitegevuse korraldamisest (kuni kahel A4 lehel)

Ettevõte pakub

Väga ambitsioonikat ja väljakutseid esitavat tööd

Lisainfo

Konkursil osalemiseks esitada eelpoolnimetatud dokumendid e-posti aadressile cv(ät)post.ee, saata postiga või tuua kinnises ümbrikus märksõnaga "AS Eesti Post juhatuse liikme konkurss" aadressile Pallasti 28, Tallinn 10001, AS Eesti Post personaliosakond hiljemalt 18.11.2009 kell 12.00.

Kandideerijate nimesid ega muid isikuandmeid konkursi korraldaja ei avalikustata. Avalikustatakse vaid konkursi võitjaks osutunud ja ametisse nimetatud kandidaadi nimi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2009
Kuulutus sisestati:
10. november 2009

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.