Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554757

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:13. september 2018

Töö kirjeldus

Juhatuse liikme ülesandeks on firma eesmärgipärane ja efektiivne juhtimine, töötajate töö korraldamine, suhtlemine Tellijate ja alltöövõtjatega, ettevõtte arendamine ja uute ärivõimaluste leidmine.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrg-või eriharidus
  • vähemalt 5-aastane firma (soovitavalt ehitusfirma) juhtimise kogemus
  • tulemustele orienteeritus ja kõrge saavutusvajadus
  • planeerimis- ja analüüsioskus
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimiste pidamise oskus
  • võõrkeele (vene, inglise) oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume tööalaseid väljakutseid, sõbralikku ja pikaajalise praktilise töö kogemusega kollektiivi, töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu ja enesetäiendamise võimalust.

Tööpakkumise number
#554757

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem