Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289727

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte strateegiline juhtimine, sh turu jälgimine ja positsioneerimine
  • Ettevõtte igapäevatöö korraldamine - vastutus ettevõtte tegevuse üldjuhtimise, arendamise ja ärilise tulemuslikkuse eest
  • Meeskonna juhtimine ja arendamine pühendumist soodustava keskkonna loomiseks
  • Tööprotsesside arendamine ja ettevõtte teenuse kõrge kvaliteedi tagamine
  • Ettevõtte esindamine suhtluses koostööpartnerite, suurklientide ning avalikkusega

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Teadmised teenindusorganisatsiooni toimimisest
  • Vähemalt kolmeaastane keskmise või suure ettevõtte juhtimiskogemus
  • Analüüsi- ja planeerimisoskus
  • Info jagamise ja tagasisidestamise oskus
  • Läbirääkimis- ja suhtlemisoskus
  • Koostööoskus
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Soovitavalt muudatuste elluviimise kogemus juhina

  • Võimalusi eneseteostuseks arengule orienteeritud ettevõttes
  • Konstruktiivset ja toetavat meeskonda
  • Väärikat motivatsioonipaketti
  • Suurepäraseid võimalusi enesearenguks

Tööpakkumise number
#289727

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. november 2012
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2012

Psience OÜ kliendiks on käesoleva personaliotsingu puhul AS Taastusravikeskus Estonia (Estonia Medical Spa). Estonia Medical Spa asub kaunis kuurortlinnas Pärnus. Tänaseks 173 aastaseks saanud Pärnu ravikuurordile pandi alus 1838. aastal, mil avastati ja põhjendati teaduslikult Pärnu lahevee ravitoime ning avati esimene supelasutus. Estonia Medical Spa, esimese nimetusega Sanatoorium nr 1 oli Pärnu kuurorti algusaastatest alates üks kuulsamaid supelasutusi Läänemere rannikul. Ka täna on Estonia Medical Spa üks Pärnu ja Eesti tunnustatumaid taastusravikeskuseid, kus töötab üle 200 inimese ning mille missiooniks on pakkuda läbi kvaliteetse teenuse elamust mõnusalt tervemaks saamiseks.

Vaata rohkem