Värsked tööpakkumised

Juhatuse liige

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 224277

Tööpakkumise number

224277

Töö kirjeldus

Sellel ametikohal kuulub Sinu vastutusvaldkonda montaaž, paigaldus, ehitus. Ettevõtte juhatuse liikmena vastutad lisaks ettevõtte üldisele tulemuslikkusele oma valdkonna kasumlikkuse eest. Sa arendad olemasolevat organisatsiooni ja saavutad ambitsioonikad eesmärgid inspireerides oma meeskonnaliikmeid ning tehes koostööd valdkonna ekspertidega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meeskonnaga liituma, kui:
• soovid panustada tippmeeskonnas ettevõtte arengusse;
• oled tulemuslikult juhtinud ettevõtet ning tunned metallitööde valdkonda;
• julged mõelda suurelt, sead sihte ja suudad strateegia ettevõtte hüvanguks ellu viia;
• oled tõestanud end eduka meeskonnajuhina;
• Sind iseloomustab otsustusjulgus ja suurepärane läbirääkimisoskus;
• omad tehnika- või ehitusalast kõrgharidust ning valdad eesti, vene ja inglise keelt;
• Sulle sobib, et Sinu tulevase töö kolm põhilist asukohta on Tallinn, Jõhvi, Narva.

Ettevõte pakub

Sulle avaneb võimalus:
• kuuluda eduka suurettevõtte tippmeeskonda;
• rakendada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi inspireerivas rahvusvahelises keskkonnas;
• mitte ainult visioneerida, vaid reaalselt tegevusi ellu viia, sellel ajal kui teised selle üle alles mõtlevad.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefit kaubamärgi all, pakub laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega