Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58693

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

varahoolduse ja vee-ettevõtte juhtimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus (soovitatavalt majandus- või ehitusalane)
  • töökogemus meeskonna juhina
  • äriplaani ja -strateegia koostamise ja rakendamise võime
  • valmisolek uute projektide rakendamiseks
  • korrektsus asjaajamises
  • ausus, kohusetundlikkus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • inglise keele oskus
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja motiveerivat tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • tänapäevast ja arenevat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#58693

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2006

Kiili vallas tegutsev varahoolduse ja vee-ettevõte, 100% valla osalusega

Vaata rohkem