Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179664

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiili Varahalduse Sihtasutus, mille tegevuse eesmärgiks on Kiili valla haridus-, spordi-, kultuuri- ja sotsiaalobjektide haldamine ja majandamine s.h. toitlustamine, kuulutab seoses ametiaja lõppemisega välja konkursi
SIHTASUTUSE JUHATUSE LIIKME
kohale.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust (soovitav ehitus, majandus või juriidiline)
  • majanduslikku mõtlemist
  • suhtlemisoskust ja häid liidriomadusi
  • algatusvõimet

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Eneseteostamise võimalust
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev juhtimiskogemus ja tegevus majandusvaldkonnas

Tööpakkumise number
#179664