Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #698422

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhatuse liikme ülesandeks on kaasaegse ja areneva, kvaliteetseid teenuseid pakkuva ning inimkeskse taastusravihaigla igapäevaseks kõrgtasemel jätkamiseks vajalike tingimuste loomine.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav haridustase;
  • eeldused ja valmisolek toimetada kõrgel tasemel;
  • hea juhtimisoskus;
  • orienteeritus meeskonnatööle;
  • algatus- ja vastutusvõime;
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus;
  • hea digitaalne kirjaoskus.

Kasuks tuleb.

  • tervishoiu ja/või sotsiaalvaldkonna tundmine;
  • taastusravi ja rehabilitatsiooni korralduse tundmine;
  • projektijuhtimiskogemus;
  • kogemus panustamisest rahvusvaheliste (eriala)organisatsioonide tegevusse;
  • mõne teise võõrkeele oskus.

Tööpakkumise number
#698422

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2021
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2021

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on taastusravihaigla, mis on spetsialiseerunud eelkõige neuroloogiliste, aga ka tugi-liikumiselundkonna probleemidega laste ja täiskasvanute abistamisele.
Ravitöö toimub neljas suuremas kliinilises valdkonnas:
• laste taastusravi ja rehabilitatsioon
• tugi-liikumiselundkonna taastusravi ja rehabilitatsioon
• seljaajukahjustusega patsientide taastusravi ja rehabilitatsioon
• peaajukahjustusega patsientide taastusravi ja rehabilitatsioon

Vaata rohkem