Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64373

Juhatuse liige energeetika valdkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute energeetikaprojektide väljatöötamine ja elluviimine
  • Käivitatud projektide arendamine, vajadusel juhtimine ja järelevalve
  • Koostööpartnerite ja klientide võrgu loomine ning pidev täiendmine
  • Projektdokumentatsiooni ja aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus energeetika või mehhaanika valdkonnas
  • Töökogemus energeetikavaldkonnas tegutsevas ettevõttes (alates 5 MW), soovitavalt juhtival või tippspetsialisti ametikohal
  • Energeetikavaldkonna seadusandluse tundmine ning huvi välja töötada ja ellu viia rohelise energia soojamajandusprojekte
  • Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb saksa keele oskus
  • Innovaatilisus ja võime ideid genereerida, tulemustele orienteeritus, hea suhtlemis ja läbirääkimisoskus, vastutus- ja otsustusvõime

  • Võimalust töötada välja uudseid lahendusi ja neid ellu viia
  • Eesti-siseseid ja rahvusvahelisi projekte kiiresti arenevas ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
  • Rahulikku töökeskkonda Tallinna kesklinnas

Tööpakkumise number
#64373