Värsked tööpakkumised

Juhatuse esimehe assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80511

Tööpakkumise number

80511

Töö kirjeldus

Pakume tööd teotahtelisele inimesele, kes otsib uut võimalust oma potentsiaali rakendamiseks. Sinu töö peamine eesmärk on juhatuse esimehe töö igakülgne toetamine. Sa juhid igapäevast bürootööd, aitad ettevalmistada koosolekuid, korraldad firmaüritusi, suhtled ettevõtte külaliste ja klientidega ning pressiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult eelneva assisteeriva töö kogemust (sekretär, juhiabi, assistent). Kasuks tuleb kõrgharidus (soovitavalt majandus) või selle omandamine. Vajalik on väga hea eesti keele oskus ning inglise keele oskus suhtluskeelena. Põlva TÜ ootab oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega kolleegi, kes on osav suhtleja ja nutikas probleemide lahendaja. Assistendi tööks on vajalikud vastutustunne, korrektsus ja täpsus ning autojuhilubade olemasolu. Edu aitab saavutada analüüsioskus ning orienteerumine majandusteemades.

Põlva Tarbijate Ühistu pakub mitmekülgset ja vastutusrikast tööd, eneseteostus- ja koolitus- ning sportimisvõimalusi ning erinevaid soodustusi ning vajadusel sõidukompensatsiooni.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2006

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev arenev ja edukas jaekaubandusfirma.