Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176166

Juhatuse esimees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte igapäevategevuse korraldamine, meeskonna juhtimine ja tulemuslikkuse eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgem inseneriharidus;
Juhtimiskogemus metallitööstuses;
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
Vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil;
Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
Arvuti kasutamise oskus;
B-kategooria juhiload;
Valmisolek väliskomandeeringuteks.

Ettevõte pakub

Ametiautot;
Paindlikku tööega;
Tööd huvitavas ja arenevas ettevõttes;
Kaasaegseid töötingimusi;
Motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#176166